PEAU D’OR ESSENCE

Чудова косметика для засмаги сама по собі є мистецтвом, бо в ній поєднується приємне з корисним: засмага, що має природний вигляд, зручність у використанні та всі новітні наукові досягнення. Лише той, хто ґрунтовно вивчив функціонування шкіри та вплив ультрафіолетових променів, може вміло відтворити природні процеси так, що «сонце» посміхатиметься Вам увесь рік. Косметика для засмаги — Ваш супутник на шляху до солярію, вона зберігає і подовжує засмагу, забезпечує шкіру цінними компонентами для турботи про неї. Лінійка PEAU D’OR ESSENCE з концентрацією компонентів, що доглядають і бронзують, від чотирьох до дванадцяти карат, що більше карат у вподобаному вами лосьйоні, то більшою є концентрація всіх компонентів, а отже, кращим є результат і захист. Всі продукти в цій лінійці призначені для застосування перед сеансом засмаги. Це лосьйони для інтенсифікації засмаги з ефектом бронзування або без нього, а також з різним запахом.

Ibiza Black™

Сонячний острів Ібіца славиться своїми пляжами і тоном засмаги, отриманим на них, ніби сонечко там зовсім інше.  До складу Ibiza Black™ входять натуральні компоненти, які надають засмазі той самий неповторний колір незабутнього узбережжя.

 Carats: 6

Бронзуючі комплекси: Color Prepare Agents™, Hemp Extracts

Комплекси догляду: UV Fresh™ Technology, Omega 3-6 complex, UV Rejuvenating Complex™, Provitamin D3

Irresistible black

Знаєте, що найтемніший колір засмаги чарівний? Ну, ось і ваш шанс випробувати втілення чарівності себе самого. Запатентовані бронзери Smash-Gold™ і Smart-dark™ та Melanin Boost Complex™ — ідеальна команда для миттєвої, дуже глибокої, довготривалої та природно темної засмаги.

 Carats: 11

Бронзуючі  комплекси: Color Prepare Agents™, Hemp Extracts Smart-Dark Bronzers™

Комплекси догляду: UV Fresh™ Technology, Omega 3-6 complex, Vitamin E, CoQ10 Anti-Aging, UV Rejuvenating Complex™, Aloe Vera.

Infinite Black™

Infinite Black™ надасть шкірі найбільш темної, але при цьому природної засмаги. Запатентований комплекс SmashGold Bronzers забезпечить швидкий золотисто-бронзовий відтінок, а Melanin Boost Complex прискорить процес натуральної засмаги.

Carats: 12

Бронзуючі  комплекси: Color Prepare Agents™, Hemp Extracts, Smart-Dark Bronzers™

Комплекси догляду: UV Fresh™ Technology, Omega 3-6 complex, Vitamin E, CoQ10 Anti-Aging, UV Rejuvenating Complex™, Blackcurrant Extract.

Supernova

Supernova™ створить космічний вибух кольору на вашій шкірі! Ефективний комплекс для інтенсивної засмаги та чудового догляду за шкірою зробить ваше тіло чарівним, темним і сяючим.

До складу Supernova™ входить новітній винахід, що захищає та відновлює шкіру на рівні ДНК. DNA Protect Pearls™ активується при нанесенні та вивільняє активні інгредієнти, які знижують негативний ефект УФ-випромінювання і допомагають досягти шкірі сяйва молодості.

Carats: 12

Бронзуючі  комплекси: Color Prepare Agents™, Hemp Extracts, Smart-Dark Bronzers™

Комплекси догляду: Технологія UV Fresh™, комплекс Омега 3-6, вітамін Е, CoQ10 Anti-Aging, UV Rejuvenating Complex™, DNA Protect Pearls™.