Косметика

Більшість клієнтів, які приходять у солярій, вважають, що професійна косметика для засмаги в солярії необхідна тільки для набуття більш насиченого відтінку засмаги. Це абсолютно не так, і є небезпечною для здоров’я помилкою. Застосування косметичних засобів до сеансу засмаги в солярії і після нього дає можливість не тільки отримати глибокий бронзовий відтінок. Найголовніше завдання професійної косметики для засмаги в солярії — це турбота про здоров’я Вашої шкіри, оберігання її від передчасного старіння, зволоження, живлення шкіри, захист від фотостаріння і продовження життя Вашої засмаги максимально довго.

Мережа солярій-клубів «Sun Rise» є ексклюзивним представником косметики для засмаги в солярії Peau D’Or (виробництва Німеччини) в Україні. Ця торгова марка є лідером серед виробників професійної косметики для засмаги в солярії в Європі та єдиною компанією, що виробляє косметику, яка не містить у своєму складі парабени

Peau D’Or -це 9 років досвіду, німецька компетентність, надійність і успіх на європейському та світовому ринку..

Peau D’Orце ексклюзивні комплекси для догляду за шкірою. Всі продукти розробляються і виробляються в Німеччині. Косметичні засоби торгової марки Peau D’Or призначені для тих, хто дуже пильно і дбайливо ставиться до своєї шкіри. До складу косметичних засобів входять тільки натуральні високоякісні компоненти для оптимальної регенерації та більшої еластичності шкіри під час і після сеансу засмаги в солярії. Цінні інгредієнти, які уповільнюють старіння, дуже ефективно позбавляють передчасного старіння шкіри.

Peau D’Or це гарантія максимально комфортної засмаги та максимально ефективного догляду за шкірою. Ця косметика відповідає найвищим вимогам і стандартам якості.

Peau D’Or– єдина у світі компанія, яка створила косметику для засмаги в солярії без парабенів, а містить тільки натуральні комплекси, розроблені та запатентовані ними.

Peau D’Or — перша в світі компанія, яка поєднала два види бронзантів, миттєвої та пролонгованої дії.

Вся продукція для засмаги компанії Peau D’Or піддається випробуванням на фототоксичність, а результати досліджень гарантують безпечне використання засобів у солярії, виключаючи можливість розвитку алергічних реакцій.

ЩОБ ВАША ЗАСМАГА МАЛА ЧУДОВИЙ ВИГЛЯД, ВАМ ПОТРІБНО ЩОСЬ БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО СОНЦЕ.

Ультрафіолетові промені, з яких складається сонячне світло, і які вам не видно, відповідають за вашу засмагу.  Ваша шкіра відчуває їх як тепло.

Використовуючи професійну косметику для засмаги в солярії, Ваша шкіра отримує найкращий догляд до і після відвідування солярію.

Для красивої засмаги ваша шкіра потребує безлічі вітамінів і мінералів. Традиційні сонцезахисні креми та засоби для щоденного догляду не можуть тут допомогти.  Навпаки, вони можуть навіть викликати напад жару або алергічну реакцію шкіри під час відвідування солярію.

Тільки спеціально створена косметика для засмаги в солярії Peau D’Or якнайкраще підтримує стан вашої шкіри під час інсоляції, збагачуючи шкіру необхідними вітамінами та мінералами, а також зволожуючи її. Завдяки такому оптимальному постачанню шкіри всім необхідним, процес засмаги прискорюється і стає більш інтенсивним. Ваша шкіра набуває рівномірної і стійкої засмаги. В цей же час вона розгладжується і зволожується, забезпечується помітний омолоджувальний ефект.

Довіртеся випробуваній якості торгової марки PEAU D’OR. Зробіть свою засмагу досконалою.

PEAU D’OR ESSENCE

PEAU D’OR PURE ELEMENTS

PEAU D’OR EXQUISITE

TAHNEE