Про нас

«Загар у солярії не терпить дилетантства»

logoІсторія солярій-клубів «Sun Rise» починається в далекому 2003 році, коли любителі красивої і рівної засмаги ще нічого особливо не знали про солярії. Всі дівчата знають, що гарна засмага надає шкірі незрівнянного спокусливого вигляду, і хотілося б мати гарну шкіру цілий рік. Але чекати літа дуже довго, а солярії в салонах краси були сумнівної якості. Ось тоді ми і вирішили представити увазі Харків’ян перший професійний солярій — клуб у Харкові за адресою вулиця Сумська 6. Солярій-клуб «Sun Rise» був укомплектований найсучаснішими моделями соляріїв. Мав спеціалізовану косметику для засмаги, і, звичайно ж, висококваліфікований персонал надавав консультації всім відвідувачам. За 20 років традиція «якісної послуги» збережена і успішно застосовується у всій мережі солярій-клубів  «Sun Rise».

На сьогоднішній день це найуспішніша мережа солярій-клубів в Україні, яка охоплює 7 закладів з професійним обладнанням і персоналом. За роки роботи нашими відвідувачами стали понад 200 тисяч осіб. «Sun Rise» рекомендують і позиціонують як безпечну та професійну мережу солярій-клубів.

Однією з найважливіших переваг перед іншими студіями засмаги є те, що в «Sun Rise» встановлені найсучасніші моделі соляріїв від провідного виробника у світі — MEGASUN. З появою нових моделей і технологій в області професійної засмаги, асортимент обладнання в клубах «Sun Rise» постійно оновлюється.

12224341_138232959868691_464415246_nДане обладнання безпечне для організму, а потужність, кількість і якість ламп дають змогу заощадити час і гроші на похід до солярію до 50%.  Ми встановлюємо у своїх соляріях тільки ексклюзивні лампи класу «Преміум» без небезпечних для шкіри променів. Їх заміна відбувається не пізніше 85% встановленого виробником терміну служби, що гарантує якість і безпеку засмаги. Повноцінний сеанс у наших соляріях триває всього 4-6 хвилин, що кардинально відрізняє нас від конкурентів.

У всіх солярій-клубах «Sun Rise» представлені професійні косметичні засоби для засмаги німецької торгової марки «PEAU D’OR» (№1 у Європі), які дають змогу отримати ідеальний результат, водночас захищаючи й доглядаючи шкіру під час засмаги. Тобто відвідавши один із солярій-клубів «Sun Rise» ви отримуєте красиву, рівну, безпечну засмагу в найкоротший термін.

Для членів клубу у нас передбачена система лояльностіяка надає нашим постійним клієнтам безліч знижок і подарунків, даючи змогу скоротити Ваші витрати на засмагу до 50%. Солярій-клуби «Sun Rise» працюють для того, щоб Ви могли швидко і комфортно отримати якісну і безпечну засмагу.